Практикуючий адвокат,
член колегії адвокатів
міста Києва
Консультація

+38 (067) 378 05 64

Послуги досвідченого адвоката в Києві

Надаю всебічні послуги та професійну допомогу в усіх галузях права
та з питань будь-якої складності.

Правова допомога будь-якої складності
Написання та подання всіх видів документів
Представництво інтересів у суді
140+ оцінок клієнтів
50+ оцінок клієнтів
60+ оцінок клієнтів

Адвокат Нацик Ігор Олександрович

Кваліфікований експерт в галузі цивільного та сімейного права
Спеціалізується на складних справах, пов'язаних із сімейними та судовими спорами.
Досвід та навички приносять позитивний результат до судового розгляду на користь клієнта
Консультація
13
Років юридичної практики

Досвідчений адвокат у Києві з юридичною практикою та досвідом понад 13 років.

91%
Виграшних справ

Вирішую справи будь-якої складності за допомогою розробки стратегії захисту Ваших інтересів.

24
Години на добу на зв'язку

У роботі я фокусуюся на питанні кожного клієнта.

30%
Середня економія

Підбираю ефективні індивідуальні рішення для кожного клієнта.

Якісні послуги адвоката в києві – запорука і гарантія захисту в правовому полі

Юридична допомога та адвокатські послуги охоплюють юридичні консультації, представництво клієнтів у всіх видах судових та адміністративних розглядів, постійні юридичні послуги для підприємців, підготовку проєктів контрактів і юридичних висновків, підготовку судових розглядів, таких як судові процеси, заяви або апеляції. За бажанням клієнта адвокати також беруть участь у переговорах щодо врегулювання юридичних питань. Адвокат Ігор Нацик пропонує комплексну юридичну допомогу та послуги адвоката у Києві, адресовану як фізичним, так і юридичним особам.

Адвокати нашої фірми надають юридичні консультації в офісі, телефоном або онлайн на кожному етапі розгляду справи. Вартість консультації залежить від складності справи. Юридична консультація може поєднуватися з коротким листом залежно від потреб клієнта.

Також наші адвокати займаються підготовкою та подачею процесуальних листів, заяв, складанням договорів у галузі цивільного, комерційного, трудового та ін. права.

Сервіс адвокатських послуг для компаній складається з підготовки внутрішньої документації компанії, надання постійних юридичних послуг на основі договору про співпрацю. Можливе і надання юридичних послуг адвоката, пов’язаних з поточними потребами компанії.

У яких галузях права надає послуги адвокат?

Адвокат Ігор Нацик надає всебічну і професійну юридичну допомогу в таких галузях: адміністративне право, цивільне право, трудове право, сімейне право, господарське право тощо.

У сфері адміністративного права можливе представництво сторони в судочинстві в органах державного управління та в адміністративних судах. Також адвокат готує заяви, апеляції на рішення, скарги на бездіяльність або затяжні розгляди.

Послуги адвоката в цивільних справах стосуються таких питань, як захист особистих прав: недієздатність, поділ майна, компенсація та відшкодування збитків, спадкування: поділ спадщини, нерухомість.

Допомога в галузі комерційного права стосується договорів, стягнення боргів, роботи компаній. У межах трудового права адвокат надає послуги з питань, пов’язаних зі встановленням трудових відносин, поновленням на роботі, визнанням звільнення безуспішним, виплатою винагороди, справах щодо пенсій, оскаржуваних внесків і допомог, випадках компенсації (у зв’язку з нещасним випадком на роботі, припиненням трудового договору, дискримінацією та інше).

Послуги сімейного адвоката стосуються справ щодо анулювання шлюбу, поділу спільної власності подружжя, обмеження та позбавлення батьківських прав, визначення контактів з дитиною, встановлення та заперечення батьківства, визначення кількості аліментів, їх збільшення та зменшення. Адвокат при розлученні консультує і керує шлюборозлучним процесом.

Допомога у справах господарського права охоплює випадки оплати, спори, що виникають з виконання договорів, компенсаційне провадження, процедури банкрутства та реорганізації, виконавче провадження, справи, пов’язані із захистом авторських і суміжних прав, підготовка та розгляд договорів, створення суб’єктів підприємництва та їхня реєстрація, отримання відповідних ліцензій.

Основна мета мене як адвоката  – знайти найкращі рішення для своїх клієнтів у найкоротші терміни, із залученням якомога менших ресурсів. Я спеціалізуюся на обслуговуванні як окремих клієнтів, так і установ та підприємств.

Адвокат Ігор Нацик не тільки бере участь у судових розглядах у судах загальної юрисдикції, адміністративних судах, а й замінюють своїх клієнтів перед фізичними особами, юридичними особами, органами державного управління, а також беруть участь у будь-яких переговорах. Адвокат Ігор Нацик забезпечує секретність даних та інформації, що надається кожному з моїх клієнтів.

Скільки коштують послуги досвідченого адвоката в Києві?

Розмір винагороди залежить від багатьох факторів. Звичайною практикою є встановлення різних ставок для різних видів справ. У кожній галузі права є своя власна ступінь складності, тому будь-який адвокат навряд чи надасть точну суму, доки не закінчить роботу над справою. Важко передбачити, скільки триватиме судовий розгляд і скільки разів адвокат повинен буде постати перед судом.

Загалом, адвокат може стягувати плату, пов’язану, зокрема, з юридичною консультацією, часом, витраченим на розгляд справи, судовими витратами, дорожніми витратами до місця розгляду справи, витратами на участь у слуханнях, витратами на підготовку окремих документів або на телефонні консультації.

Кожен адвокат має свою структуру оплати та правила попередньої консультації. Ваша перша зустріч може бути безкоштовною, або вам, можливо, доведеться платити щогодини, навіть з першої зустрічі. Стандартні тарифи варіюються залежно від місця знаходження клієнта. Ціни також залежать від таких факторів, як спеціалізація справи, досвід адвоката, поточне навантаження. Буває, що перша зустріч з адвокатом буде безоплатною, але ви, ймовірно, отримаєте відповідь тільки на запитання про сам закон. Кінцеву ціну на послуги адвоката в Києві найімовірніше можна отримати після того, як фахівець розбереться з конкретно вашою справою, щоб з’ясувати всі деталі проблеми.

Заявка на консультацію

Відправляючи заявку Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
ТЕЛЕФОН

+38 (067) 378 05 64

АДРЕСА

м.Київ, вул. Маршала Рыбалко 11, БЦ «Palo Alto»

ПРАЦЮЮ

з 10:00 до 19:00

Заявка на консультацію

Відправляючи заявку Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.