Досвід правозахисної діяльності понад 13 років, працював у державних структурах і є експертом у галузі права,
автор багатьох публікацій на цю тему.
Спеціалізуюсь на захисті інтересів своїх клієнтів.
Досвідчений адвокат у Києві з юридичною практикою та досвідом понад 13 років.
Вирішую справи будь-якої складності за допомогою розробки стратегії захисту Ваших інтересів.
У роботі я фокусуюся на питанні кожного клієнта.
Підбираю ефективні індивідуальні рішення для кожного клієнта.
Доброго дня! Мене звати Ігор Нацик, і я адвокат. Адвокат, юрист, захисник, – у моєї професії безліч імен, і вона відома з найдавніших часів.
Адвокат (лат. advocatus – від advoco – запрошую) – особа, професією якої є надання кваліфікованої юридичної допомоги.
Як тонко: надання допомоги (важливе слово). На їдкі зауваження на кшталт, ти ж “відмазуєш негідників”, я відповідаю: я допомагаю людям, які потрапили в складну ситуацію.
Людина, яка потрапила в біду, якою б вона не була – потребує захисту. Адвокати бувають різними: за призначенням і за угодою. За призначенням це ті, яких призначає слідчий або суд.
Я працюю адвокатом тільки за угодою. А це означає, що основа нашої співпраці – це угода, яку не може бути укладено, якщо Довіритель (ось ще одне дуже важливе слово) або адвокат з якихось причин не влаштовують один одного.
Довіра.
Довіра між адвокатом і довірителем – це проста і важлива умова, без якої не може бути плідної та результативної роботи.
Наприклад, я ніколи не візьмуся захищати людей, обвинувачених у статевих злочинах або злочинах, скоєних щодо родичів, або близьких людей, навпаки, із задоволенням і навіть безоплатно візьмусь за справу, якщо вона нестандартна і представляє професійний інтерес або має суспільний резонанс.
Уся моя трудова діяльність пов’язана виключно з юриспруденцією. Безперервний юридичний стаж понад 17 років, зокрема 8 років на керівних посадах у прокуратурі.
Є практикуючим адвокатом, членом Київської колегії адвокатів з 2013 року, маю великий досвід ведення кримінальних, цивільних і арбітражних справ, готую дисертацію на здобуття наукового ступеня – Кандидат наук.
Часто дізнавшись, що я адвокат, по-пошивальницьки запитують: багато справ виграв? Відповідаю: всі.
Усе залежить від того, що вважати виграшем? У цивільних та арбітражних справах усе зрозуміло, задовольнили заявлену вимогу – виграв, не задовольнили – не виграв.
Все інакше у справах кримінальних. Частка виправдувальних вироків в Україні за 2020 рік становить лише 0,07% від усіх справ. Це говорить про те, що о суд розглядає виключно обвинувальні справи, а вся правоохоронна система працює з обвинувальним ухилом. Тут своя індивідуальна система оцінок.
Коли санкція статті від 8 до 15 років позбавлення волі, а довіритель отримує 3 роки, це виграш?
Коли директор школи за отримання хабара-провокації від співробітників поліції отримує виправдувальний вирок, це виграш?
Коли нібито корупційна справа, зшита на фальсифікаціях, розвалюється на слідстві та не доходить до суду, може це виграш?
У 2019 році за моєю участю розглянуто 55 цивільних справ, позовні вимоги по 48 з них задоволено.
Кримінальних – 44, у справах невеликої, середньої тяжкості та тяжких ніхто не отримав реального позбавлення волі, ухвалено 1 виправдувальний вирок, припинено 6 кримінальних справ.
В арбітражному суді розглянуто 30 справ, вимоги у 27 задоволено або повністю, або частково. Так само розглянуто 19 адміністративних справ, 6 з яких припинено, у 8 істотно знижено покарання.
Що можна сказати наостанок? Бережіть себе і своїх близьких, адже не завжди винний – винен, а винний заслуговує на суворе покарання.
м.Київ, вул. Маршала Рыбалко 11, БЦ «Palo Alto»
з 10:00 до 19:00