Моя клієнтка доручила мені звернулася до суду про визнання фізичної особи
недієздатною, встановлення над нею опіки та призначення опікуна.
Унікальність справи полягала у тому, що заявниця під час розгляду судом справи
час від часу виїжджала за кордон по роботі. Ці закордонні відрядження співпадали з
датами судових засідань та з датою засідання органу опіки та піклування, на якому
розглядалося питання доцільності призначення клієнтки опікуном своєї матері. Таким
чином, я самостійно приймав участь у судовому розгляді цієї справи, в тому числі на
засіданні органу опіки та піклування.
Заява, подана мною до суду, була повністю задоволена!
заяву ОСОБА_2 , заінтересована особа: Орган опіки та піклування Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації, про визнання особи недієздатною, встановлення над нею опіки та призначення опікуна – задовольнити.
Визнати ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 та фактично проживає за адресою: АДРЕСА_2 – недієздатною.
Встановити опіку над ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 та фактично проживає за адресою: АДРЕСА_2 .
Призначити ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , зареєстровану за адресою: АДРЕСА_3 , опікуном над недієздатної ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
У задоволенні позову ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про визнання об`єктом спільної сумісної власності та поділ спільного майна подружжя – відмовити.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення до Київського апеляційного суду.
Учасник справи, якому повне рішення не було вручено у день його проголошення або складання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
м.Київ, вул Харківське шосе 63А, оф. 56
з 10:00 до 19:00