Практикуючий адвокат,
член колегії адвокатів
міста Києва
Консультація

+38 (067) 378 05 64

Послуги і консультація досвідченого юриста у Києві

Кваліфікований юрист, який вирішить Ваші юридичні проблеми та зможе досягнути необхідного результату

Юридична допомога в Києві та послуги
Підготовка та складання документів
Супровід та представництво інтересів в суді
140+ оцінок клієнтів
50+ оцінок клієнтів
60+ оцінок клієнтів

Юрист Київ – якісні юридичні послуги

Пропоную якісні та професійні  послуги юриста у Києві з захисту Ваших прав у рамках правового поля. Я як юрист працюю на результат та завжди готовий прийти Вам на допомогу. Великий юридичний досвід дозволяє успішно вирішувати проблеми клієнтів у справах найвищої складності.

Юрист по сімейним справам
Детальніше
Юрист по нерухомості
Детальніше
Юрист по спадковим справам
Детальніше
Юрист по нерухомості
Детальніше
Юрист по трудовому праву
Детальніше
Юрист для ФОП
Детальніше

Адвокат Нацик Ігор Олександрович

Кваліфікований експерт в галузі цивільного та сімейного права
Спеціалізується на складних справах, пов'язаних із сімейними та судовими спорами.
Досвід та навички приносять позитивний результат до судового розгляду на користь клієнта
Консультація
13
Років юридичної практики

Досвідчений адвокат у Києві з юридичною практикою та досвідом понад 13 років.

91%
Виграшних справ

Вирішую справи будь-якої складності за допомогою розробки стратегії захисту Ваших інтересів.

24
Години на добу на зв'язку

У роботі я фокусуюся на питанні кожного клієнта.

30%
Середня економія

Підбираю ефективні індивідуальні рішення для кожного клієнта.

Послуги та консультація юриста в києві

Різноманітність юридичних послуг залежить від попиту суспільства, життєвих змін, що зумовлюють націленість на певну сферу відносин, які потребують кваліфікованої юридичної допомоги. Юристи, які не підлаштовуються до гнучкості буття, швидко зникають з юридичної арени, а юристи, які спрямовують свої знання на потреби спільноти та використовують новітні технології, продовжують служити на благо людства.

Юридичні послуги мають настільки великий характер, що скільки б не було юристів, все одно існує дефіцит спеціалізованих кадрів. Люди жадають консультацій, роз’яснень, послуг, які вирішують поставлені перед ними бар’єри та перешкоди. Наразі консультації та послуги, заради захисту своїх прав, можна отримати онлайн – це покращує доступність правової допомоги для соціуму, юр. спеціаліст пояснить клієнту як вирішити його питання, обере якісний підхід для кожного, немає проблем, на які не знайдуться рішення.

Якщо вас потрібно представити в суді з цивільної, адміністративної, кримінальної або трудової галузі права, то краще звернутися до юридичної фірми/адвокатського бюро, де вестимуть справу в будь-якій сфері права з повним спектром юр. послуг.

Якими послугами юриста в києві ви можете скористатися

Юридичні послуги мають глобальний масштаб. Якщо ви не впевнені чи належить ваша проблема до юридичної або не знаєте до якої сфери права вона належить, то завжди є консультації (платні/безоплатні залежно від деталізації), які допоможуть знайти відповідь. Правова діяльність включає, між іншим, юридичні консультації, представництво в суді чи інших державних органах, оформлення документів, зокрема: скарги, договори, претензії, контракти, заяви, патенти, підготовка запитів, позовів, відповідей та заперечень тощо.

Юрист Нацик Ігор у Києві надає послуги, що характеризуються доступністю та якістю. Підготовлений, кваліфікований і досвідчений, який постійно знаходять зручні рішення для розв’язання питань клієнтів, підтримують упродовж усієї справи, професійно й ефективно допомагають усім, кому необхідно.

Залежно від попиту та життєвих ситуацій послуги можуть включати:

  • Консультації в конкретних галузях права;
  • Представництво в державних органах, зокрема судах;
  • Введення різнобічних видів справ;
  • Надання комплексної юр.допомоги;
  • Складання та оформлення різних документів тощо.

Завдяки великому досвіду в різних галузях права, я можу комплексно захистити ваші права і законні інтереси, незалежно від складності питання.

Допомога юриста за різних обставин

У Києві багато фахівців, які надають юридичну допомогу, але у всіх різна компетенція і спеціалізація. Юридичні послуги – це впевнені дії, активна підтримка, боротьба – для захисту своїх інтересів у неприємних життєвих ситуаціях. Для того щоб отримати кваліфіковану допомогу, потрібно знати до кого звертатися, багато хто не знає, чим відрізняється юрист від адвоката, адвокат від юрисконсульта тощо.

Юрист – особа, яка має вищу юридичну освіту, володіє відповідними знаннями в усіх галузях права. Він надає детальні юридичні консультації, складає, укладає та оформлює всі види документів, але не може представляти клієнта в суді.

Адвокат – особа, яка також має вищу юридичну освіту, доповнену сертифікатом для запровадження адвокатської діяльності, внесена до реєстру адвокатів і наділена повноваженнями представляти інтереси клієнтів у судах, вони мають більший спектр послуг серед інших юристів. Адвокат захищає інтереси своїх клієнтів і використовує свої знання та досвід для забезпечення найкращих результатів.

Юрисконсульт має схожі повноваження з юристом, внесений до списку юрисконсультів, але на відміну від нього може представляти клієнта в суді, в передбачених законодавством ситуаціях.

У будь-якому разі, юридична допомога – це рішення для людей, які шукають професійне вирішення проблем, що належать до різних галузей права. Ви маєте право звертатися до кого завгодно, але якщо ви хочете представити свої інтереси в суді, то слід скористатися моїми послугами.

Заявка на консультацію

Відправляючи заявку Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
ТЕЛЕФОН

+38 (067) 378 05 64

АДРЕСА

м.Київ, вул. Маршала Рыбалко 11, БЦ «Palo Alto»

ПРАЦЮЮ

з 10:00 до 19:00

Заявка на консультацію

Відправляючи заявку Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.