Практикуючий адвокат,
член колегії адвокатів
міста Києва
Консультація

+38 (067) 378 05 64

Завдяки Ігорю ми зменшили розмір виплат на 25%

Відгук Тараса Хливнюка про роботу з адвокатом Ігорем Нациком.

Тарас Хливнюк
Довідка про справу:

Сфера: цивільне право

Термін співпраці: 3 місяці

Судові засідання: 2

Завдання

У нас постало завдання залучити нових клієнтів. Нам потрібна була агенція для ведення наших PPC-кампаній — Google Ads, Facebook Ads, а також для тестування інших рекламних майданчиків з метою отримання трафіку.

Компанію Roman.ua мені порадили знайомі. А остаточно ми визначились, коли зрозуміли, що агенція відповідає нашій корпоративній культурі та має гарне співвідношення ціни та якості.

Мене приємно здивував високий рівень досвіду Ігоря в правовому полі, а також гнучкість та увага до деталей.

Процес

Спочатку ми запустили рекламу в Google Ads: налаштували пошукові кампанії та ремаркетинг. Далі в Facebook Ads запустили кампанію на поповнення бази користувачів через унікальні пропозиції.

Також підключили товарні фіди, запустили товарний динамічний ремаркетинг та категорійний ремаркетинг. Просували категорійні та регулярні акції через мережу GDN.

Із релізом мобільного додатку налаштували рекламні кампанії на встановлення додатку та товарні кампанії на покупки через додаток.

Результат

Уся digital стратегія нашої компанії була створена і підтримується Roman.ua. Вони налаштували нам PPC рекламу (Facebook Ads, Google Ads, Apple Search Ads) та налаштували Google Analytics.

Агенція Roman.ua є нашим постійним підрядником у digital маркетингу і відіграє у його розвитку вирішальну роль. Зараз ми повністю задоволені їх послугами. А boodmo.com залишається лідером в ніші онлайн магазинів та маркетплейсів автозапчастин.

Тарас Хливнюк
https://www.facebook.com/vitaliiukhan

Заявка на консультацію

Відправляючи заявку Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.